Fotografia biznesowa

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Fotografia biznesowa na stronę internetową

Sesja fotograficzna przeznaczona jest w szczególności dla firm, których właściciele cenią swój czas i chcą otrzymywać konkretne rzeczy. Profesjonalnie wykonany portret biznesowy to klucz do sukcesu. Wykonujemy sesje zdjęciowe zarówno osób tworzących daną firmę, jak i budynków firmowych. Portrety osób zatrudniowych w firmie wykonane w spójny sposób pozwolą na profesjonalne zaprezentowanie firmowej strony zespołu. Sesja biznesowa robiona jest głównie w celu umieszczenia zdjęć na stronach internetowych, portalach biznesowych oraz wydrukach wielkoformatowych lub kalendarzach firmowych. Realizujemy zdjęcia portretowe oraz zdjęcia stylizowane, w trakcie Państwa pracy. Pracujemy na terenie całego miasta Poznań i okolic, a także na terenie całej Polski.

fotografia biznesowa Poznań

Portret osoby

W ramach fotografii biznesowej realizujemy zdjęcia - portrety pracowników. Wykonujemy spójne ujęcia wszystkich osób, obrabiamy graficznie.

Sesja biznesowa

Sesja biznesowa to doskonałe rozwiązanie, aby przedstawić zdjęcia firmy na stronie internetowej, czy w katalogu ofertowym firmy.

Poznań i Polska

Działamy sprawnie na terenie całego miasta Poznań, wszystkich okolicznych miejscowości, a także na terenie całej Polski.

Sesja zdjęciowa w firmie

Profesjonalny wizerunek firmy

Na sesję zdjęciową decydują się zarówno małe jak i duże firmy. Realizowaliśmy już indywidualne sesje dla osób prowadzących jednoosobową działalność, jak i dla dużych firm, gdzie do przedstawienia oprócz portretów osób były budynki firmowe, pracownicy w trakcie pracy, czy wytwarzane produkty w procesie produkcyjnym. Fotografia biznesowa i profesjonalne zdjęcia na stronie internetowej, katalogu firmowym budują profesjonalny i nowoczesny wizerunek przedsiębiorstwa.

Fotografia zespołu przedstawi sylwetki pracowników, przybliży Państwa kontrahentom osoby, z którymi współpracują, a często nawet nie mieli okazji się spotkać osobiście.

Wyślij zapytanie

Fotografia produktowa

Atrakcyjne zdjęcie produktu pomaga w sprzedaży

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że klienci kupują "oczami". Profesjonalnie przygotowane zdjęcia produktowe świetnie zareklamują produkt. Wysokiej jakości zdjęcie, w odpowiednim kadrze, czy aranżacji przedstawi produkt w najlepszym świetle. Wykonujemy fotografie produktowe dowolnych produktów. Realizujemy zdjęcia produktowe na białym tle oraz stylizowane - kwestia ustalenia, jakie są Państwa oczekiwania. Oczywiście podpowiadamy, jak można zrealizować zdjęcia Państwa produktu, jakie są możliwości i aktualne trendy.

Produkty do zdjęć można dostarczyć do naszego biura lub taką sesję możemy przeprowadzić u Państwa.

Darmowa wycena
Zachęcamy do kontaktu z nami. Realizujemy sesje nie tylko w Poznaniu! Kontakt

Jak wygląda przebieg realizacji sesji zdjęciowej biznesowej?

01
Rozmowa o oczekiwaniach

W trakcie rozmowy dowiadujemy się ilu pracowników będzie dotyczyła sesja zdjęciowa oraz czy oprócz portretów będzie realizowana sesja w trakcie pracy.

02
Sesja zdjęciowa

W ustalonym terminie i miejscu spotykamy się i realizujemy dzień zdjęciowy. Instalujemy odpowiedni sprzęt, jak lampy, blendy i działamy!

03
Przekazanie zdjęć

Przedstawiamy Państwu efekty naszej pracy, już po obróbce graficznej. Po akceptacji realizacji przesyłamy paczkę zdjęć w wysokiej rozdzielczości.

Cennik sesji fotografii biznesowej

Profesjonalna sesja zdjęciowa biznesowa

Portretowa firmowa fotografia biznesowa

od 90zł / os.
(przy grupie +10 osób)

netto (przy większej grupie)
 • kilka ujęć danej osoby
 • podpowiadamy jak korzystnie się ustawić
 • wybór najkorzystniejszego ujęcia
 • obróbka graficzna niedoskonałości
 • profesjonalne oświetlenie
 • sprzęt wysokiej klasy
 • zdjęcia w wysokiej rozdzielczości
Fotografia biznesowa - portret + firma

od 950zł

netto (3h zdjęciowe)
 • portrety pracowników
 • kilka ujęć danej osoby
 • zdjęcia stylizowane w trakcie pracy
 • możliwość ustalenia ilości zdjęć do przekazania
 • podpowiadamy jak korzystnie się ustawić
 • wybór najkorzystniejszego ujęcia
 • obróbka graficzna niedoskonałości
 • profesjonalne oświetlenie
 • sprzęt wysokiej klasy
 • zdjęcia w wysokiej rozdzielczości

Tagi: Fotografia biznesowa Poznań, fotografia produktowa Poznań, sesja biznesowa w Poznaniu, zdjęcia produktowe w Poznaniu