menu +

SKLEPY INTERNETOWE

ŁATWA OBSŁUGA, PROFESJONALNE MOŻLIWOŚCI

W dzisiejszych czasach zakupy przez Internet stały się częścią naszego życia. Klienci coraz częsciej dokonują zakupów online. Ta forma dokonywania zakupów jest bez wątpienia bardziej wygodna oraz pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Z roku na rok Polacy wydają coraz więcej pieniędzy w sklepach internetowych. Jednocześnie jednak znacznie wzrosły także ich wymagania dotyczące funkcjonowania tego typu sklepów oraz jakości obsługi, jaką one oferują. Podobnie jak w przypadku tradycyjnego sklepu – także w Sieci klient chce się czuć komfortowo, bezpiecznie i mieć poczucie, że robi zakupy w odpowiednim miejscu.

Zobacz wybrane realizacje!

Projektujemy sklepy internetowe przyjazne dla Klienta, intuicyjne w nawigacji. Profesjonalny wygląd umacnia pozycję firmy na rynku i wpływa na jej postrzeganie przez Klienta, co sprawia, że wraca po kolejne zakupy. Sklep projektujemy tak, aby był łatwy w obsłudze dla właściciela, a także oferował wiele możliwości - liczne raporty, listy klientów, zarządzanie zamówieniami, aktualne statystyki sprzedaży, newsletter i wiele innych udogodnień, która pozwalają na wygodne i EFEKTYWNE prowadzenie sprzedaży.

Koszt przygotowania zależny jest od Państwa wymagań odnośnie możliwości sklepu. Zachęcamy do kontaktu z nami - telefonicznie lub poprzez e-mail. Przedstawimy Państwu szczegóły.


sklepy internetowe poznań
sklepy internetowe poznań
sklepy internetowe poznań

01. Rozpoznanie
Naszą współpracę rozpoczynamy od poznania Państwa oczekiwań wobec projektu.

Prosimy o przesłanie sugestii odnośnie wyglądu.
02. Projektowanie
Przygotowanie przez nas propozycji projektów. Przesyłamy je na email i pracujemy nad tym projektem, który najbardziej odpowiada, aż do całkowitej akceptacji
03. Poprawki
W tym etapie naszej współpracy dokonujemy poprawek do projektu i przesyłamy go do wglądu.

Po pełnej akceptacji projektu przechodzimy do kolejnego etapu.
04. Wdrożenie
Ostatni etap to finalizacja prac nad sklepem internetowym.

Zapłata za wykonaną pracę + konfiguracja sklepu i wdrożenie grafiki.