Agencja Interaktywna z Poznania

Poznaj nas lepiej
Kreatywny zespół projektowy
Kto tworzy DesignOrkę?
agencja interaktywna z Poznania
strony internetowe w Poznaniu

Agencja Projektowo Internetowa

DesignOrka to duet Paulina i Łukasz. Firma, która powstała z zamiłowania do projektowania - z wykształcenia jesteśmy mgr inż. po Politechnice Poznańskiej, Zarządzaniu Zasobami i Marketingiem Przedsiębiorstw. Pasja zrodziła się ponad 10 lat temu, kiedy to została stworzona pierwsza kreacja strony internetowej. Wypłyń z DesignOrką na szerokie wody! Wszystko, co wychodzi spod klawiatury i myszki DesignOrki jest pełne zaangażowania i dopracowane w każdym pikselu. Firma jest otwarta na nowe wyzwania i dba, aby projekty łączyły w sobie użyteczność i estetykę.

Misja firmy

Naszą misją jest kreowanie unikalnego i pozytywnego wizerunku przedsiębiorstw naszych klientów, przyczyniające się do budowania ich przewagi konkurencyjnej na rynku. Profesjonalne i pełne pasji podejście do każdego zlecenia przyczyni się do sukcesu Państwa firmy i budowania pozytywnego wizerunku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu z nami oraz spotkania i porozmawiania o projekcie. Ważna jest dla nas przejrzystość realizacji i jej użyteczność. DesignOrka dostarcza najlepsze rozwiązania, aby sprostać nowym realiom mediów.

Agencja Interaktywna

DesignOrka to zespół złożony z dwóch indywidualności - Pauliny i Łukasza.

Jesteśmy przekonani, że dzięki temu nasze realizacje są dopracowane pod każdym względem - nie tylko od strony graficznej, ale także funkcjonalnej. Możemy zapewnić atrakcyjne ceny z uwagi na fakt pracy w małym, kreatywnym zespole. Obieg informacji także jest krótki, co za tym idzie - wszystkie realizacje przebiegają sprawnie ku uciesze naszej i naszych Klientów. Projektowanie to zdecydowanie nasze hobby i pasja, tak samo jak podróżowowanie!

Poznań to miasto, które ciągle nas inspiruje. Jesteśmy mobilni, dlatego z łatwością przychodzą nam realizacje dla Klientów z całej Polski i Unii Europejskiej. W czasach, kiedy smartfon i poczta elektroniczna stale nam towarzyszą, nie ma granic!

Wyślij zapytanie
DesignOrka Poznań

Uwielbiamy projektowanie wizerunku firmy, kreowanie identyfikacji wizualnej.

Cenimy rozmowę z Państwem, słuchamy naszych Klientów i doradzamy najlepsze rozwiązania, aby uzyskać najciekawszy efekt i przede wszystkim skuteczny projekt. Wykonywane przez nas projekty stron internetowych, sklepów internetowych, logo firmowego oraz innych projektów z zakresu identyfikacji wizualnej cechuje nowoczesność i minimalizm. Uwielbiamy prosty i skuteczny przekaz.

identyfikacja wizualna Poznań Łukasz Raczkowiak właściciel
Wybrane opinie naszych Klientów
dodane w wizytówce Google

Współpracujemy z DesignOrka od dłuższego czasu i zdecydowanie zachęcamy do korzystania z jej usług. Nie tylko za profesjonalizm, uczciwość i cierpliwość do klienta, ale również dlatego, że ciężko znaleźć firmę, która nie tylko dba o prawidłowe kodowanie strony, ale ma również poczucie estetyki. Przy każdej realizacji jesteśmy pod wrażeniem efektu końcowego i mamy nadzieję na wiele lat współpracy! Bardzo solidna firma godna polecenia!

Jacek P. Navera Sp. z o.o.

Z przyjemnością daję 5 gwiazdek DesignOrce. Współpracujemy już dłuższy czas - projekty, jakie DesignOrka dla nas realizuje to przede wszystkim projekty stron internetowych oraz bieżące elementy reklamy, jak ulotki, katalogi i wizytówki. Cenimy sobie szczególnie terminowość realizacji, szybkość działania oraz świeże pomysły.

Jacek D. DarBud

Początki współpracy z DesignOrką sięgają 2013 roku - cały czas jestem stałym klientem jeśli chodzi o realizacje strony internetowej - jej kolejnych nowych odsłon, rozbudowy i stałego serwisu, realizacji materiałów reklamowych - wizytówki, ulotki, roll-upy na targi itd. Jestem bardzo zadowolony - zawsze można podjechać i porozmawiać o zmianach, czy umówić się w moim biurze.

Mariusz S. Kasacja Aut

Nie weryfikujemy opinii. Prezentowane są opinie pozytywne i negatywne.

Kilka najważniejszych punktów, dlaczego warto nas wybrać.

  • bardzo atrakcyjne ceny
  • szybki czas realizacji
  • nowoczesne projekty
  • interesujące rozwiązania
  • najwyższa jakość
  • profesjonalna obsługa
  • pełna mobilność
  • stała pomoc techniczna
  • 101% zadowolenia

Tagi: Agencja Interaktywna Poznań, strony internetowe w Poznaniu, nowoczesne wizytówki w Poznaniu, Agencja Interaktywna z Poznania

responsywne strony internetowe Poznań
Prześlij do nas zapytanie lub umów się na spotkanie. Formularz kontaktowy