Logo firmowe

Ponadczasowe logo firmy

Projektujemy logo firmowe

Stworzymy profesjonalne logo firmowe, które będzie Państwa wyróżnikiem, będzie dbało i stanowiło ważny element wizerunku firmy. Jesteśmy przekonani, że profesjonalnie i skutecznie zaprojektowane logo umocni pozycję Państwa przedsiębiorstwa na rynku tworząc silną markę wśród konkurencji. Logo firmowe niesie przekaz w dwóch obszarach: werbalnym (treść napisu) i wizualnym (wygląd napisu i obraz). Każda firma powinna mieć swoje logo firmowe - takie, które będzie przedstawiane na stronie internetowej, na wizytówkach, szyldach reklamowych, budynku firmy, samochodach służbowych, aby budować spójny wizerunek firmy. Tworzymy projekty logo dla firm, które rozpoczynają lub właśnie rozpoczęły działalność, a także dla firm, które chcą przeprowadzić proces zmiany, unowocześnienia logo. Zajmujemy się projektowaniem nowych wersji aktualnego Państwa logo, aby odświeżyć wizerunek marki. Projektujemy logo dla firm w Poznaniu i nie tylko.

Ponadczasowy design

Projektowane przez nas logo firmowe cechuje ponadczasowy design, dbamy o to, aby budowało pozytywny wizerunek Państwa firmy.

Skuteczny przekaz

Istotne jest, aby logo firmowe było dobrze czytelne, miało odpowiednio połączony przekaz werbalny i wizualny. Zadbamy o to.

Odpowiedni dobór kolorów

Prawidłowy wybór barw do projektowanego logo ma duże znaczenie. Każdy z kolorów w projektowanym logo jest istotny, nie ma tutaj przypadków.

Atrakcyjne ceny

Nasz zespół złożony jest z dwóch osób, dlatego nasz atut to szybki czas realizacji, bezpośredni kontakt, rzetelność i atrakcyjne ceny.

Propozycje do wyboru

Dla każdego Klienta realizujemy 6 różnych propozycji projektów logo i pracujemy z wybraną kreacją do pełnej akceptacji.

Pliki w wielu formatach

Finalnie zaakceptowane logo przekazujemy Państwu w kilku formatach gotowych do użytku w Internecie oraz w wektorach.

Nowoczesne logo firmowe

logo firmowe Poznań
nowoczesne logo firmowe Poznań
logo firmy Poznań
projekt logo firmy
kreatywne logo firmy
kreatywne logo firmy Poznań
ponadczasowe logo firmowe Poznań
projektowanie logo firmy

Logo firmowe - portfolio

Przykuwające uwagę logo

Każde projektowane logo musi być jasnym przekazem dla Państwa klientów. Musi być czytelne, ciekawe i profesjonalne - takie realizacje projektujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i porozmawiania o nowym projekcie.

Rozmawiamy i doradzamy

Doradzamy Państwu najlepsze rozwiązania i połączenia. Słuchamy, rozmawiamy o projekcie, aby efekt finalny był satysfakcjonujący. Nie boimy się powiedzieć, że jakieś rozwiązanie nie jest najlepszym wyborem.

Pracujemy do pełnej akceptacji

Cechuje nas to, że z wybranym projektem pracujemy do pełnej Państwa akceptacji, bez limitu zmian. Dążymy do tego, aby logo firmowe było w pełni zaakceptowane i wszyscy byli zadowoleni z efektu finalnego.

Odświeżamy istniejące logo

Jeśli logo Państwa firmy wymaga przeprowadzenia procesu unowocześnienia, odświeżenia, to trafili Państwo w dobre miejsce. Zajmiemy się kompleksowym odświeżeniem logo firmy.

Tworzenie logo firmy

Projektujemy z pasją i zaangażowaniem, do każdego zadania podchodząc indywidualnie. Lubimy to, co robimy, dlatego każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne. Każda branża cechuje się innymi wymaganiami, dlatego też tworzone przez nas logo doskonale wpisze się w określoną przestrzeń działalności Państwa przedsiębiorstwa, aby jednoznacznie identyfikować z nią zaprojektowane logo firmy. Przedstawiając indywidualnie zaprojektowane propozycje logo, mogą Państwo sami zdecydować, w którym kierunku chcieliby dalej pójść - z tym projektem dalej pracujemy, aż do Państwa pełnej akceptacji.

Finalnie, przesyłamy Państwu pliki gotowe do użytku w Internecie - grafika bitmapowa - JPG oraz PNG, a także w wersjach wektorowych, do wszelkich projektów drukowanych - PDF, EPS.

Jak wygląda proces projektowania logo firmy?

01
Rozmowa o projekcie

Rozmawiamy o oczekiwaniach, branży, w której Państwo działają, czy posiadają już Państwo zaprojektowane wcześniej elementy identyfikacji wizualnej. Oczywiście proponujemy kompleksową realizację.

02
Projektowanie

Projektujemy 6 indywidualnych propozycji projektów logo firmy, przedstawiamy je i wspólnie omawiamy. Wybierają Państwo projekt, który najbardziej się spodobał i dalej pracujemy z nim do pełnej akceptacji.

03
Finalizacja

Zaakceptowany projekt szykujemy na gotowo - w plikach do użytku w Internecie oraz w wektorach, do wszelkich realizacji drukowanych. Przesyłamy także dokument przekazujący autorskie prawa majątkowe.

Cennik logo firmy

Ponadczasowe logo firmowe

Logo firmy

790zł

netto
  • 6 propozycji projektów
  • praca do pełnej akceptacji
  • doradztwo w trakcie realizacji
  • ponadczasowy design
  • profesjonalna realizacja
  • pliki bitmapowe JPG, PNG
  • pliki wektorowe PDF, EPS
  • przekazanie autorskich praw majątkowych
  • księga znaku (opcja)

Tagi: logo firmowe Poznań, logo firmy Poznań, projektowanie logo firmy, nowoczesne logo firmowe, ponadczasowe logo firmy