Strony internetowe

Responsywne i nowoczesne strony internetowe Poznań

Responsywne strony internetowe

Przejrzyście i nowocześnie skonstruowana, skuteczna strona internetowa pozwoli Państwu wykreować pozytywny wizerunek firmy w Internecie i przedstawić w sposób przejrzysty ofertę. Aktualnie strona www jest bardzo ważna w prowadzeniu działalności gospodarczej, niezależnie od branży. Stały kontakt z klientami, przedstawienie swojej oferty, a także możliwość sprzedaży online to tylko niektóre atuty posiadania indywidualnej strony internetowej. Skuteczna strona internetowa musi przykuwać uwagę, być czytelna i spełniać swoje zadanie. Każda realizacja jest przemyślana i dopasowana do branży, której strona będzie dotyczyć. Realizujemy projekty zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu, cały czas doskonaląc swoje umiejętności. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób - uwielbiamy to, co robimy. Zachęcamy do obejrzenia przykładowych realizacji, które można znaleźć w zakładce "Portfolio".

Nowoczesne realizacje

Realizujemy projekty nowoczesnych stron internetowych, zachowując przy tym ich przejrzystość.

Responsywne strony www

Firmowa strona internetowa poprawnie wyświetlająca się na komputerach, tabletach i smartfonach.

Kompleksowa realizacja

Projektujemy strony internetowe od projektu po wdrożenie i uruchomienie domeny i hostingu, od A do Z.

Atrakcyjne ceny

Pracujemy w dwuosobowym zespole, cechuje nas szybki czas realizacji, rzetelność i atrakcyjne ceny.

Indywidualny projekt

Dla każdego Klienta realizujemy 3 propozycje projektów i pracujemy nad wybraną do pełnej akceptacji.

System Zarządzania Treścią

Strona internetowa posiada wbudowany system CMS Wordpress do łatwej edycji treści i zdjęć na stronie.

Nowoczesne strony internetowe

strony internetowe Poznań
strony www w Poznaniu
strony www Poznań
responsywne strony internetowe Poznań
nowoczesne strony internetowe Poznań
nowoczesne strony internetowe w Poznaniu
kreatywne strony internetowe w Poznaniu
tworzenie stron internetowych Poznań

Obejrzyj portfolio stron www

Projektujemy strony www

Strony internetowe projektowane w Poznaniu

Jesteśmy zespołem z Poznania, lecz współpracujemy z klientami z całej Polski. Nasza mobilność oraz łatwość nawiązania kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail zapewnia bardzo sprawną komunikację. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zachęcamy do porozmawiania o nowym projekcie, chętnie spotkamy się przy kawie lub herbacie i omówimy temat realizacji strony internetowej.

Cechuje nas szybki czas realizacji i rzetelność, a nasi zadowoleni klienci są naszą najlepszą reklamą. Wierzymy, że dołączą Państwo do tego grona!

Kontakt z nami
strony internetowe Poznań
Strona mobilna

Obecnie duża część ruchu w Internecie odbywa się na urządzeniach mobilnych. Strona internetowa musi się automatycznie dostosowywać do rozmiaru ekranu użytkownika.

Formularz kontaktowy

W ramach realizacji przygotowujemy formularz kontaktowy, który umożliwi szybkie przesłanie wiadomości na wskazany przez Państwa adres firmowy.

Interaktywna mapa dojazdu

Mapa dojazdu do Państwa firmy jest elementem bardzo ważnym dla klientów - dzięki niemu sprawdzą lokalizację i wyznaczą drogę dojazdu.

Moduł aktualności

Informowanie użytkowników o aktualnych promocjach, wprowadzonych nowych usługach dzięki modułowi aktualności jest niezwykle proste.

Kompleksowa realizacja strony internetowej

Dla Państwa wygody oferujemy kompleksową realizację - zajmiemy się utrzymaniem strony internetowej na hostingu (serwerze), zajmiemy się rejestracją domeny i konfiguracją tych usług. Dodatkowo możemy skonfigurować skrzynki pocztowe w ramach realizacji. Skrzynka firmowa w domenie to już nie tylko profesjonalny wizerunek, ale także brak reklam. Cenimy Państwa czas, dlatego otrzymujecie Państwo kompleksową usługę w jednym miejscu!

Jak wygląda proces realizacji strony internetowej?

01
Rozmowa o realizacji

Poznajemy Państwa oczekiwania i sugestie odnośnie realizacji. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Możemy spotkać się osobiście, porozmawiać przez telefon lub wymienić wiadomości e-mail - jak Państwu wygodniej.

02
Przekazanie materiałów

Przekazują Państwo wszelkie materiały, jakie chcieliby umieścić na stronie internetowej - logo firmy, treści, czy zdjęcia - oczywiście możemy przygotować treści na stronę zgodnie z Państwa życzeniami.

03
Projektowanie

Przygotowujemy 3 indywidualne propozycje projektów strony internetowej, przedstawiamy je i omawiamy. Następnie pracujemy z wybranem projektem strony www do pełnej akceptacji.

04
Przygotowanie podstron

Przygotowujemy projekty poszczególnych podstron i sekcji strony internetowej. Tworzymy widoki mobilne, strona będzie w pełni responsywna i dopasowywała się do urządzeń mobilnych.

05
Wersja online do wglądu

Na naszym serwerze roboczym uruchamiamy wersję online Państwa strony internetowej, dzięki czemu mogą Państwo obejrzeć, jak prezentuje się ona w całej okazałości. Można sprawdzić jej działanie na różnych urządzeniach.

06
Finalizacja i uruchomienie

Po Państwa pełnej akceptacji strony uruchamiamy ją na wskazanym serwerze i podpinamy domenę. Strona internetowa jest już aktywna - pokazujemy jak można nią dalej zarządzać, umieszczać aktualności i nowości.

Cennik strony internetowej

Nowoczesna strona internetowa

Firmowa strona internetowa

od 3199zł

netto
 • 2 indywidualne projekty
 • praca do pełnej akceptacji
 • doradztwo w trakcie i po realizacji
 • system zarządzania treścią
 • responsywna strona internetowa
 • nowoczesna strona www
 • formularz kontaktowy
 • interaktywna mapa dojazdu
 • moduł aktualności
 • przejrzysta prezentacja oferty
 • statystyki Google Analytics
 • wysoka jakość projektu
 • możliwość prowadzenia serwisu

Jeśli mają Państwo pytania lub chcieliby uzyskać darmową wycenę,
zachęcamy do kontaktu, prosimy o więcej szczegółów realizacji.

Darmowa wycena

Tagi: strony internetowe Poznań, nowoczesne strony internetowe Poznań, strony www Poznań, tworzenie stron www Poznań, projektowanie stron www Poznań, strony www w Poznaniu, strony internetowe w Poznaniu, tworzenie stron internetowe Poznań, firmowa strona internetowa, firmowa strona www